مجموعه باتیس طب شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های ساکشن پزشکی ایران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دستگاه ساکشن حجامت با ارزان ترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه ساکشن حجامتحجامت چیستساکشن چیستدستگاه ساکشن حجامتدستگاه ساکشن حجامت
دستگاه ساکشن حجامت

از زمان های قدیم تاکنون حجامت، در بین مردم، طرفداران زیادی دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توانیم آن را با دستگاه ساکشن حجامت سریع تر و با صرف انرژی کمتری انجام دهیم. جالب است که حجامت در زمان پیامبر (ص) هم در بین مردم رایج بوده است.

دستگاه ساکشن حجامت

حجامت چیست

حجامت یک روش سنتی است که از سال های دور در کشور ما رایج است و در اسلام هم توصیه شده است.در حجامت با استفاده از مکش، بدن عمیقا تحت تاثیر قرار می گیرد.
حجامت به التهاب، درد، جریان خون و … کمک می کند.مکش در حجامت باعث می شود که پوست حجیم شده و رگ ها گسترش پیدا کنند.
امروز حجامت به دو روش انجام می گیرد:

در هر دو روش، مکش، بسیار مهم است.در روش سنتی مکش لازم را به صورت دستی فراهم می کنیم.با استفاده از ساکشن برقی می توانیم این کار را با کیفیت بهتری انجام دهیم.
ساکشن می تواند مکش بیش تری ایجاد کند؛ در نتیجه پوست حجیم تر شده و عروق خونی گسترده تر می شوند.

ساکشن چیست

ساکشن روشی است که امروزه در علم پزشکی بسیار کاربرد دارد.در واقع ساکشن، روشی است که با استفاده از آن مکش ایجاد کرده و با استفاده از آن، مایعات اضافی را از بدن خارج می کنیم.
دستگاه های ساکشن، انواع مختلفی دارند و از جهت های گوناگونی دسته بندی می شوند.با توجه به نوع ساکشن، کاربرد آن نیز متفاوت است.
دستگاه های ساکشن می توانند سبک و قابل حمل باشند.پرتابل بودن ساکشن به ما کمک می کند که در هر کجا و هر زمان بتوانیم آن را انجام دهیم.

دستگاه ساکشن حجامت

دستگاه ساکشن حجامت

امروزه از ساکشن برای انجام حجامت استفاده می کنیم.استفاده از ساکشن های برقی به ما کمک می کنند تا با صرف انرژی کم تر و البته در زمان کم تری آن را انجام دهیم.
ساکشن در واقع مکش لازم را برای حجامت تأمین می کند.البته که این مکش به وسیله ی ما قابل تنظیم است.
درواقع کیفیت دستگاه های ساکش به قدرت ایجاد مکششان بستگی دارد.هر چه قدر قدرت و تنوع دستگاه در تأمین مکش، بیش تر باشد، به طبع از کیفیت ببیش تری نیز برخوردار است.
البته که هر چه قدر کیفیت دستگاه بیش تر باشد، از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.اگر شما از طرفداران حجامت هستید و می خواهید از انجام آن، بیش ترین فایده را ببرید از ساکشن برقی حجامت استفاده کنید.با ما می توانید یک ساکشن با کیفیت را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید.

مریم هاشمی

من در حوزه باتیس طب مشغول به کار هستم

مجموعه باتیس طب شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های ساکشن پزشکی ایران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.