مجموعه باتیس طب شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های ساکشن پزشکی ایران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ساکشن یونیت دندانپزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید مکنده دندانپزشکی برای جراحی :ساکشن جراحی دندان پزشکی کم مصرف :عرضه کننده انواع دستگاه یونیت دندانپزشکی :
فروش ساکشن دندانپزشکی

خرید ساکشن یونیت دندانپزشکی یکی از مهم ترین کارهایی است که هر دندانپزشک و یا کلینیک باید آن را انجام دهد . دستگاه ساکشن یونیت دندانپزشکی به دندانپزشک کمک می کند تا فعالیت راحت و سریع تر را انجام دهد . ساکشن یونیت با ایجاد خلا ، مکش مناسبی را برای تخلیه ی انواع مایعات دهان و همچنین موادی که در حین عمل و یا کار بر روی دندان ولثه در دهان ریخته می شود ایجاد می کند .

خرید مکنده دندانپزشکی برای جراحی :

برای هر مطب داشتن یک مکنده جراحی ( دستگاه ساکشن جراحی ) از ملزومات است . برای خرید ساکشن یونیت دندانپزشکی دو نوع دستگاه وجود دارد .

  1. دستگاه ساکشن دندانپزشکی دارای سیستم تخلیه مستقیم

ساکشن توربوپلاس

 

  1. دستگاه ساکشن دندانپزشکی دو شیشه 

ساکشن جراحی دوشیشه

 

مزیتی که موجب شده دستگاه های تخلیه مستقیم در بین دندانپزشک ها پر طرفدار باشد این است که دستگاه یونیت تخلیه مستقیم دیگر نیازی به تخلیه کردن مخزن و شستشوی آن ندارد . دستگاه دندانپزشکی با کم کردن تعداد نیروی نظافت و همچنین پایین آوردن مصرف آب کمک چشمگیری در کم کردن هزینه ها دارد . سه دکمه سرعت متفاوت بر روی ساکشن یونیت تعبیه شده که به کیفیت کار دندانپزشک کمک می کند .

ساکشن جراحی دندان پزشکی کم مصرف :

دستگاه ساکشن تخلیه مستقیم با قدرت بالای وکیوم فقط 30 ولت برق مصرف می کند . نصب دستگاه ساکشن دندانپزشکی بسیار آسان می باشد . احتیاج به هیچ تغییر تاسیساتی در دندانپزشکی ندارد . برای نگهداری آن فقط کافیست مقداری مایع ساکشن پلاس را همراه آب ساکشن کنید .

ساکشن یونیت دندانپزشکی

 

یکی دیگر از مشکلاتی که پزشکان با آن روبه رو هستند مشکلات آبی است . در سیستم این دستگاه مصرف آب شهری قطع شده است که دستگاه ساکشن یونیت را از مشکلات آبی دور می کند . هنگامی که دستگاه ساکشن در حال تخلیه مواد است نیز روشن می ماند.

عرضه کننده انواع دستگاه یونیت دندانپزشکی :

امروزه فروشگاه ها و شرکت های بسیاری در دنیای بزرگ تجهیزات پزشکی هستند که دستگاه های ساکشن دندانپزشکی را به بازار عرضه می کنند . عرضه کنندگان دستگاه ساکشن با ارائه خدمات پس از فروش ، کالای خود را از نظر کیفیت ضمانت می کنند . همچنین داشتن گارانتی دلالت بر اصالت کالا می باشد .

 

جلوگیری از اتلاف وقت از دیگر مزیت های دستگاه ساکشن دندانپزشکی است . حذف شدن زمان تخلیه کردن باتل های دستگاه این مزیت را به وجود آورده است . خرید بی واسطه دستگاه ساکشن باعث می شود تا آن را با قیمت ارزان تری خریداری کنید . شرکت ما با حذف واسطه ها زمینه ی خریدی به صرفه را برای مشتریان فراهم ساخته است .

مریم هاشمی

من در حوزه باتیس طب مشغول به کار هستم

مجموعه باتیس طب شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های ساکشن پزشکی ایران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *