مجموعه باتیس طب شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های ساکشن پزشکی ایران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دستگاه ساکشن پرتابل پزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه ساکشن:دستگاه ساکشن پرتابل:بهترین دستگاه ساکشن پرتابل:
دستگاه ساکشن پرتابل پزشکی

دستگاه ساکشن پرتابل پزشکی در انواع مدل ها و برندها نظیر ساکشن یوول ، مکسی و اچ اس پی با راهنمایی و مشاوره همکاران جهت خرید با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت کالا در سراسر ایران عزیزمان وجود دارد . شما در ادامه میتوانید در مورد دستگاه ساکشن پرتابل، دستگاه ساکشن پرتابل پزشکی همینطور کابردهای این دستگاه و در اخر با نحوه و چگونگی انتخاب صحیح دستگاه ساکشن جهت خرید آشنا شوید .

دستگاه ساکشن:

دستگاه ساکشن (suction) به منظور مکش و تخلیه (خون ، مواد زائد ، مایعات ، بزاق و هوای آلوده) با ایجاد فشار منفی توسط پمپ مکش در جایگاه های مختلف همچون اورژانش ، دندانپزشکی ها ، کلینک های زیبایی و پوست استفاده می شود و به طور کلی میتوان گفت برای تمامی متخصصان و پزشکان لازم و ضروری است .
خوب است موارد استفاده از دستگاه ساکشن را نیز مطالعه کنید .

ساکشن پرتابل پزشکیاز دستگاه ساکشن پرتابل همانطور که قبلا نیز به آن اشاره شده جهت خروج و تخلیه خونابه ها و یا ترشحات دیگر در محل زخم و خشک کردن اطراف و فضای محل جراحی و بازکردن راه هوایی بیمار استفاده میشود . همچنین از ساکشن پزشکی جهت بهداشت ریوی نیز استفاده میشود . در بهداشت ریه با بازکردن راه هوایی بیمار از رشد میکرو ارگانیسمها جلوگیری و فرایند تنفس را آسان میکند .
دستگاه ساکشن پزشکی در انواع مختلف وجود دارد .
1. دستگاه ساکشن پرتابل. سبک، قابل حمل و قابلیت جابه جایی می باشد .
2. دستگاه ساکشن مرکزی که در تاسیسات بیمارستان و اصولا دارای وزن سنگین و غیر قابل جابه جایی است .

دستگاه ساکشن پرتابل:

یکی از دستگاه های مورد استفاده و البته محبوب برای کادر درمان ساکشن پرتابل است چرا که ساکشن پرتابل با داشتن چرخ به راحتی قابل جابه جایی و حمل است . ساکشن جراحی مناسب بیمارستان و کلینیکها ، اورژانس مناسب است.

ساکشن پرتابلباید بگوییم که شناخته ترین ، پرکاربردترین و محبوب ترین دستگاه ساکشن پزشکی موجود در بازار گسترده تجهیزات پزشکی برای شرکت های یوول ، مکسی و اچ اس پی میباشد .
خبر خوب اینکه ما به علایق شما احترام گذاشته و برندها و مارک های مختلف ساکشن را جهت تجهیز مراکز درمانی در اختیارتان قرار خواهیم داد . ومهم تر جهت خرید کافی است با کارشناسان ما تماس گرفته راهنمایی کامل دریافت و مناسب ترین قیمت بر اساس عملکرد را انتخاب نمایید .

بهترین دستگاه ساکشن پرتابل:

ساکشن پزشکی

ویژگیهایی که میتواند در قیمت دستگاه ساکشن پرتابل تاثیرگذار باشد :

  •  برند و مارک شرکت تولید کننده
  •  هوشمند بودن دستگاه
  •  مجهز به انتی باکتریال
  •  نوع باتری و میزان و حفظ انرژی
  •  موتور و میزان قدرت مکش آن
  • ظاهر دستگاه و دارا بودند ضربه گیر
  • مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش
    اگر شما میخواهید خرید دستگاه ساکشن پرتابل انجام دهید در هر دو نمونه مصارف کوتاه مدت و ارزان و همینطور عزیزانی که طول عمر دستگاه برایشان مهم است دستگاه پرتابل با کیفیت بالا و البته قیمت مناسب موجود میباشد .
مریم هاشمی

من در حوزه باتیس طب مشغول به کار هستم

مجموعه باتیس طب شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های ساکشن پزشکی ایران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *