مجموعه باتیس طب شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های ساکشن پزشکی ایران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه ساکشن زنیت مد

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه ساکشن زنیت مد:خرید ساکشن زنیت مد :مرکز فروش ساکشن زنیت مد :
ساکشن زنیت مد

دستگاه ساکشن زنیت مد دستگاه ساکشن کاربردی برای پزشکان و یا حتی بیماران خانگی می باشد . از دستگاه ساکشن زنیت مد در بخش های مختلف پزشکی و درمانی استفاده می شود. دستگاه ساکشن برقی به منظور تخلیه و مکش بعضی موادمایعات و خونابه از بدن موردبیمار استفاده قرار می گیرد .

دستگاه ساکشن زنیت مد:

در هنگام جراحی پس از ایجاد شکاف حجم زیادی از خون به دلیل پارگی رگ ها و مویرگ ها از بدن خارج می شود . متخصصان و جراحان برای بهتر دیدن محل زخم معمولا از ساکشن در بخش جراحی استفاده می کنند . برخی از متخصصان بیهوشی نیز از دستگاه ساکشن بهره می گیرند .

دستگاه ساکشن زنیت مد

استفاده از دستگاه ساکشن اتاق عمل محدود به بخش جراحی نمی باشد ، از درمان ها و طب های سنتی گرفته برای حجامت تا کلینیک و مطب های مختلف و بخش هایی از بیمارستان و یا دندان پزشکی از مصرف کنندگان همیشگی ساکشن تک شیشه و یا ساکشن بیمارستانی هستند .

خرید ساکشن زنیت مد :

برای خرید ساکشن زنیت مد سوالی که برای خریداران پیش می آید این است که بین ساکشن یوول و ساکشن زنیت مد تفاوتی هست؟
اینجا میخواهیم به این سوال پاسخ دهیم:

ساکشن زنیت مد و ساکشن یوول در مشخصات فنی و موتور دستگاه هیچ تفاوتی ندارند جاالب است بدانید که کمپانی تولید کننده دستگاه ساکشن یوول و ساکشن زنیت مد یک شرکت است و تنها با دو اسم وارد ایران شده است.

پس با این اوصاف میتوانیم در خرید محصول مورد نظر راحت تر باشیم.

ساکشن زنیت مد

شرکت تولید کننده زنیت مد با در نظر گرفتن این موضوعات و اهمیت استفاده از  ساکشن رومیزی در بخش های مختلف که به صورت مستقیم با سلامت افراد در ارتباط هستند اقدام به تولید و طراحی انواع مختلفی از دستگاه ساکشن پرتابل و سانترال کرده است .

ساکشن زنیت مد با داشتن سابقه ای درخشان در حوزه تولید تجهیزات پزشکی به راحتی توانسته است نظر متخصصان و پزشکان در سراسر دنیا را نسبت به دستگاه ساکشن خود جلب کند . این امر باعث شده تا تبدیل به یکی از پرفروش ترین شرکت ها شود .

واردات این دستگاه با نام ساکشن زنیت مد و یا ساکشن یوول به ایران امکان پذیر شده است . تا پزشکان و درخواست کنندگان این دستگاه بتوانند به اسانی ان را خریداری کنند .

مرکز فروش ساکشن زنیت مد :

دستگاه های ساکشن زنیت مد در مدل های زیر تولید و عرضه می شود:

  • ساکشن دوشیشه پایه کوتاه
  • ساکشن دوشیشه پایه بلند
  • ساکشن رومیزی تک شیشه

مدل های ساکشن دو شیشه کوتاه زنیت مد یکی از انواع دستگاه های ساکشن زنیت مد می باشد که با داشتن ویژگی های خاص نظر متخصصان را جلب کرده است .

دستگاه ساکشن زنیت مد

استفاده از پلاستیک شفاف و مقاوم و امکان استفادده مداوم30 دقیقه بدون توقف از ویژگی های این دستگاه می باشد . مشتریان عزیز می توانند برای دریافت اطلاعات و قیمت به روز دستگاه از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با شرکت فروشنده انواع ساکشن زنیت مد تماس بگیرند .
در ادامه فیلم دستگاه ساکشن یوول و یا همان ساکشن زنیت مد را قرار داده ایم:

مریم هاشمی

من در حوزه باتیس طب مشغول به کار هستم

مجموعه باتیس طب شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های ساکشن پزشکی ایران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *